Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.05. 2024
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Superstar 2018 - porotce Ben Cristovao

24. 02. 2018 | Porota
Show světa se vrací na obrazovky televize Nova a Markíza. Už za pár týdnů budou mít diváci možnost sledovat cestu nadějných zpěváků, kteří budou bojovat o titul SuperStar 2018 a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč. O tom, jestli mají soutěžící na to být SuperStar, budou muset přesvědčit hvězdnou porotu.

Do ní usedne ostřílený porotce Pavol Habera, novodobý idol Ben Cristovao, rebel a zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert. Za dámy trojici doplní krásná a empatická zpěvačka Katarína Knechtová. SuperStar je televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo tento formát 460 miliónů lidí na celém světě a byl vysílán v desítkách zemí. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.

Superstar 2018 - porotce Ben Cristovao:


Superstar 2018 - porotce Ben CristovaoBene, prozraď, jaké je to sedět v porotě SuperStar?

Je to úžasné, pro mě je to potvrzením toho, že to, co dělám se svým týmem, dává smysl a že to lidi dokážou uznat. Ale samozřejmě následuje obrovská zodpovědnost, protože je neuvěřitelné, že můžete změnit to, jakým způsobem se bude něčí život vyvíjet. Takže to beru opravdu hodně zodpovědně.

Jaký je to pocit, že někdy musíte zmařit soutěžícímu ten jeho sen tím, že ho nepošlete dál?

Pro mě je to ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy v životě dělal. Bolí mě, když někomu zničím sen. Na druhou stranu, když už já řeknu ne, tak si myslím, že je to opravdu pro dobrou věc a že tím toho člověka zachráním, aby se víc netrápil a mohl věnovat jiným věcem.

Jak dlouho ti trvalo rozhodování, když přišla nabídka stát se porotcem SuperStar?


Nebylo to úplně hned. Záleželo na mnoha faktorech, které se musely doladit, tak abych tady mohl být. Jednak časové možnosti, protože samozřejmě jsem měl spoustu akcí. Dalším faktorem pak bylo, jestli já jsem toho psychicky schopný, protože já sám jsem si nebyl jistý, jestli mám na to hodnotit lidi. Ne v tom smyslu, že bych neměl dost zkušeností, ale spíš to, jestli dokážu říct ne.

Jaké je to sedět vedle Pala Habery, kterého jsi i ty sám zažil před lety v porotě?


Upřímně jsem se toho trochu bál, protože Palo je autorita, ale musím říct, že pro mě je to super. Protože i v rámci soutěže, kde jsem byl já, měl Palo vždy pravdu. Takže si to teď vedle něj užívám, protože mám možnost být přímo u toho, kdy někdo mluví absolutní pravdu.

Zdroj, foto: Archiv TV Nova

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !