Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.05. 2024
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Superstar 2018 - porotce Matěj Ruppert

24. 02. 2018 | Porota
Show světa se vrací na obrazovky televize Nova a Markíza. Už za pár týdnů budou mít diváci možnost sledovat cestu nadějných zpěváků, kteří budou bojovat o titul SuperStar 2018 a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč. O tom, jestli mají soutěžící na to být SuperStar, budou muset přesvědčit hvězdnou porotu. Do ní usedne ostřílený porotce Pavol Habera, novodobý idol Ben Cristovao, rebel a zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert.

Za dámy trojici doplní krásná a empatická zpěvačka Katarína Knechtová. SuperStar je televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo tento formát 460 miliónů lidí na celém světě a byl vysílán v desítkách zemí. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.

Superstar 2018 - porotce Matěj Ruppert:


Superstar 2018 - porotce Matěj RuppertJste jedním z porotců SuperStar 2018, jaké bylo rozhodování, když tato nabídka přišla?


V podstatě rozhodnutí bylo velice snadné. Já jsem řešil pouze to, abychom sladili termíny natáčení a závazků s mojí kapelou Monkey Business a to tak, aby byly obě strany spokojené. Jinak jsem se moc těšil, protože já jsem poměrně dost aktivní divák SuperStar. Hodněse mi například líbila Gabriela Gunčíková.

Jaká je tvá pozice v porotě?

To je jednoduché. Pokud bude někdo dobrý, tak ho budu maximálně podporovat, pokud podle mého názoru na to ten člověk mít nebude, tak mu to samozřejmě řeknu. Bylo by dobré, aby soutěžící pochopili následující věci, a to, že to není osobní, že pokud to tam nemají, tak je možná dobré, aby se to dozvěděli v rozumný čas, a hlavně, že je to zábava. Pořad jako je SuperStar vám může hodně moc pomoct, ale potom musíte předvést, co ve vás skutečně je.

Umíš si představit, že by ses přihlásil do takové soutěže?

Já jsem podobnou soutěž dokonce absolvoval a vyhrál ji. Je to už spousta let. Když jsem ten záznam viděl po pár letech, tak to bylo hrozné a dost jsem se nad tím pobavil. Ale kdybych měl možnost se do SuperStar přihlásit, tak bych do toho pravděpodobně šel. Já jsem měl velké štěstí v tom, že jsem ve správnou chvíli potkal správné lidí.

Co říkáte na ostatní kolegy v porotě?

Velmi jsem se na ně těšil. Obzvláště na Katku, se kterou se už nějakou dobu znám a myslím si, že jsme si padli do oka. Je to sympatická ženská a skvělá zpěvačka.


Zdroj, foto: Archiv TV Nova

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !