Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.05. 2024
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Superstar 2018 - porotce Palo Habera

24. 02. 2018 | Porota
Show světa se vrací na obrazovky televize Nova a Markíza. Už za pár týdnů budou mít diváci možnost sledovat cestu nadějných zpěváků, kteří budou bojovat o titul SuperStar 2018 a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč. O tom, jestli mají soutěžící na to být SuperStar, budou muset přesvědčit hvězdnou porotu.

Do ní usedne ostřílený porotce Pavol Habera, novodobý idol Ben Cristovao, rebel a zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert. Za dámy trojici doplní krásná a empatická zpěvačka Katarína Knechtová. SuperStar je televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo tento formát 460 miliónů lidí na celém světě a byl vysílán v desítkách zemí. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.

Superstar 2018 - porotce Palo Habera:


Superstar 2018 - porotce Palo HaberaPo kolikáté už jste v porotě SuperStar a jaké bylo rozhodování nad letošní nabídkou?

V porotě už jsem po osmé. Třikrát ve slovenské a pak v československé. Musím říct, že rozhodování bylo tentokrát docela těžké, ale SuperStar je pro mě srdeční záležitost, tak uvidíme, jak to dopadne.

V porotě jste takový nejdrsnější člen. Je to tak?

Já si myslím, že alespoň jeden v porotě by měl být takový, který přesně řekne to, co si myslí lidé u obrazovek. Někteří lidé mají samozřejmě problém, když jim říkáte pravdu, ale já prostě jen konstatuji to, co vidím a slyším, a snažím se nezmýlit.

Co říkáte na ostatní členy poroty?

Já myslím, že parta budeme dobrá. Jsou to příjemní lidé, které znám už několik let a myslím, že všem nám jde o to, abychom to udělali co nejlépe.

Váš kolega Ben Cristovao SuperStar prošel, jak se změnil váš vztah?

Myslím, že Ben je důkazem toho, že tuto soutěž nemusíte nutně vyhrát, stačí ty dveře pootevříta dostat šanci. Možná kdybych tenkrát řekl, že nepokračuje, tak by se třeba dodnes neprosadil. On byl prostě dobrý týpek, kterého si lidé zapamatovali. Ale potom už je to prostě na nich, jestli na sobě pracují, nebo ne. Když to má člověk v hlavě srovnané, tak si najde dobré spolupracovníky, začne dělat muziku podle sebe a jede to.

Co říkáte na Katarínu jako jedinou ženu ve vašem týmu?

Katka je skvělá, sama se od malička vypracovala, dělá si své písničky, je schopná a úspěšná. Myslím si, že jako zpěvačka toho má ještě hodně před sebou.

Zdroj, foto: Archiv TV Nova

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !