Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.05. 2024
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Superstar 2018 - porotkyně Katarína Knechtová

24. 02. 2018 | Porota
Show světa se vrací na obrazovky televize Nova a Markíza. Už za pár týdnů budou mít diváci možnost sledovat cestu nadějných zpěváků, kteří budou bojovat o titul SuperStar 2018 a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč. O tom, jestli mají soutěžící na to být SuperStar, budou muset přesvědčit hvězdnou porotu.

Do ní usedne ostřílený porotce Pavol Habera, novodobý idol Ben Cristovao, rebel a zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert. Za dámy trojici doplní krásná a empatická zpěvačka Katarína Knechtová. SuperStar je televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo tento formát 460 miliónů lidí na celém světě a byl vysílán v desítkách zemí. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.

Superstar 2018 - porotkyně Katarína Knechtová:


Superstar 2018 - porotkyně Katarína KnechtováJaké bylo rozhodování nad nabídkou postu porotkyně SuperStar?


Já jsem to brala jako velkou výzvu, že se naučím novým věcem, poznám nové lidi a budu u toho, kdy se jim začne měnit život. Musím říct, že se k soutěžícím nechci stavět jako porotkyně, ale jako umělkyně a zpěvačka, která má něco za sebou a ví, co tato práce obnáší. Budu se snažit být co nejvíce autentická a upřímná. Nechci lidem ubližovat, ale naopak chci, aby se o sobě něco nového dozvěděli a třeba se podívali na svoje zpívání z trochu jiného úhlu.

Už máte část castingů za sebou. Jaké to je říct někomu, že nepostupuje?

Na začátku je to velmi těžké a člověk to prožívá velmi osobně. Ale je to show, která má určitá kritéria, která musíme dodržet.

Byla jste na začátku vašeho působení v porotě nervózní?


Na začátku to bylo těžké, ale mám pocit, že se každý postupně začíná nacházet v tom svém.

Jak jste spokojená se svými kolegy?

Já velmi. Cítím se s nimi velmi dobře a tím, že jsme muzikanti, tak toho máme mnoho společného, máme společná témata i mnoho společných zážitků. Ben je naše sluníčko, je to jiná generace, takže si všímá jiných věcí a někdy upozorní na věci, které jsou pro nás úplně nové, ale v zásadě jsme celkově velmi dobrá porota.

Teď budete muset být často v Praze, jak to budete řešit?

Já jsem v Praze ráda, protože to je krásné město. Když je okolo vás dobrý tým lidí a jste v dobré společnosti, tak je v zásadě jedno, jestli jsem tady, nebo na Slovensku. A navíc máte dobré pivo.

Vy na natáčení nechodíte sama. Kdo vám dělá společnost?

Tak to je moje velká láska. Cestuje se mnou můj francouzský buldoček, fenka Kaja, která tu všechny baví a je takový spojující prvek. Ona je prostě úžasná.

Co by měla mít SuperStar?

Pro mě je podstatné, co z toho člověka vyzařuje. Jakou má energii, jaký má cit. Není důležité, jestli se mu někdy stane, že zazpívá falešně, to se stát může. Ale nejdůležitější je to kolem.

Co byste popřála budoucím finalistům?

Aby si uvědomili, že tady dostanou šanci, ale bude hodně důležité, aby na sobě pracovali i po dobu celé show.

Zdroj, foto: Archiv TV Nova

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !